REFLEKSOTERAPIA MASAŻE
Harmonia Życia Hanna Grzęda
O nauczycielach
Certyfikaty i dyplomy
Referencje
Referencje

Pewnego niedzielnego poranka obudziłam się z porażeniem nerwu twarzowego. Lewa strona twarzy wykrzywiła się, oko nie domykało się, nie mogłam zmarszczyć czoła ani nosa.

Wizyta na ostrym dyżurze potwierdziła diagnozę. Lekarz zalecił wizyty w poniedziałek u specjalistów. Wiedziałam, że każda chwila jest ważna w leczeniu takiego schorzenia.

Pani Hania jeszcze tego samego dnia zajęła się mną. Uciskała odpowiednie punkty meridianowe na stopach i łydkach , zrobiła refleksoterapię twarzy, zaleciła i przećwiczyła ze mną specjalne ćwiczenia. Następnego dnia podjęłam też inne leczenie, ale nie zaprzestałam zabiegów u Pani Hani. Lekarz i pielęgniarki, którzy się mną zajmowali byli zdziwieni, że tak szybko nastąpiła poprawa. Jestem przekonana, że w dużej mierze to zasługa Pani Hani. Jeszcze raz dziękuję.

Urszula W.


Uwielbiam ludzi z pasją, ludzi, którzy kochają to co robią. I właśnie to czuję, gdy zajmuję się mną Hania. Jestem jej stałą klientką. Doświadczyłam i masażu klasycznego i odprężającego masażu miodem, i masażu twarzy, stabilizacji stopy i kolana a przede wszystkim serii refleksoterapii stóp. Za każdym razem byłam pod wrażeniem jej profesjonalizmu i jej cudownych rąk.

Od kilku lat miałam problem z drętwiejącym palcem u nogi – o wiele szybciej marzł niż inne, robił się biały       i „ obcy”. Wyjeżdżałam na narty i obawiałam się jak to będzie w minusowych temperaturach przez wiele godzin na stoku, skoro kilkuminutowe spacery zimą sprawiały mi już kłopot. Przed wyjazdem przeszłam cykl 10 zabiegów refleksoterapii – nie zawsze były przyjemne, ale żeby coś udrożnić czasami trzeba pocierpieć. Efekt był zaskakujący - palec zachowywał się tak jak pozostałe i nie miałam wrażenia, że jest obcy.

Od tego czasu co pół roku przechodzę serię zabiegów i jestem z nich bardzo zadowolona.

Gorąco polecam.

Eliza Z.


 


  
Strona głównaO mnieMasażeZabiegiO refleksologiiŻyj zdrowo !PartnerzyKontaktlinki i lekturyFotogaleria